EkonomiÜrün Tanıtımı

Türk maden suyu …

Türk maden suyu Köln’den Avrupa’ya açılıyor 

Almanya’nın Köln kentinde 5-9 Ekim 2019 tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarlarından Anuga Gıda Fuarı, gıda sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirdi.  Pazara sunduğu 16 farklı içeceğiyle ilk kez fuara katılan Avşar Maden Suyu,  katılımcılardan tam not aldı. Avrupa’da bir Türk markası olarak boy göstermekten duydukları mutluluğu dile getiren Avşar Maden Suyu Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Demirel, bugün itibariyle 25 ülkeye ihracat yaptıklarını söyledi. Ayrıca Demirel, hedeflerinde Avrupa ülkeleri olduğunun da altını çizdi.

 Avşar Maden Suyu,  5-9 Ekim 2019 tarihleri arasında Almanya’nın Köln ketinde düzenlenen dünyanın en büyük gıda fuarlarından biri olan Anuga Gıda Fuarı’ndaki yerini aldı.

Pazara sunduğu 16 farklı lezzetiyle tüm dünyadan fuara katılım sağlayan sektör profesyonellerinin beğenisini kazanan Avşar standının en ilgi çeken ürünü ise Karadut & Frenk Üzümü Maden Suyu oldu. Katılımcılara ve ziyaretçilere Türkiye’den çıkan maden suyunun değerlerini de aktarma fırsatı yakalayan Avşar yetkilileri, ürünlerini konuklarına tattırma şansı buldu.

 Fuar özelinde açıklamada bulunan Avşar Maden Suyu Yönetim Kurulu Üyesi Tarık Demirel, fuarın kendi açılarından oldukça verimli geçtiğini söyledi. Yeni pazarlara ulaşma noktasında Köln’ ün önemli bir lokasyon olduğunu aktaran Demirel, 25 noktaya ihracat yaptıklarını, fuar sayesinde de Avrupa pazarından yeni iş birliklerine imza attıklarını belirtti.

 

332 total views, 14 views today

Avatar

admin

Yıllardır yazılım sektöründe olup, en son Çözbim Yazılım'da yazılım uzmanı olarak görev yapmaktadır.
https://about.me/soykanozcelik
Avatar
Paylaş :

Yorumunuz