Kategori Dışı

Yeni Ürün Kapsül Kahve

Kahve Dünyası’ndan Yeni Ürün Kapsül Kahve

 Kahve Dünyası, en kaliteli kahve çekirdeklerinin özel harmanıyla hazırlanan yepyeni kapsül kahveleriyle lezzet tutkunlarının kalbini çalıyor.

 “Hepimizin Ortak Noktası” Kahve Dünyası, misafirlerine sunduğu özel lezzetlere kapsül kahveyle bir yenisini daha ekliyor. Kahve Dünyası, en kaliteli  çekirdeklerinin özel harmanıyla hazırlanan kapsül kahvelerin, farklı damak tatlarına sahip kahve severler için Classico, Colombia, Ristretto adında olmak üzere üç ayrı çeşidi bulunuyor.

Processed with VSCO with a5 preset

Her yudumda kahve hazzını yaşatan Classico espresso kapsül kahvede, limon ve yaban mersininin yanı sıra çiçeksi tatların baskınlığı hissediliyor. Yoğun kıvamıyla güne dinamik bir başlangıç yapmak isteyenlerin favorisi olacak Colombia yöresel çeşidi espresso kapsül kahve, lavanta çiçeği aroması ile kestane ve fındık tatlarının hissedildiği dengeli lezzetiyle öne çıkıyor. Ristretto kapsül kahve ise sert içimli kahveleri tercih edenler için özel bir harman sunuyor. İsli tadıyla güçlü bir gövdeye sahip Ristretto kapsül kahve, damaklarda bitter çikolata lezzetini hissettiriyor.

10 üründen oluşan paketlerde satışa sunulan Kahve Dünyası kapsül kahvelere, Kahve Dünyası mağazalarının yanı sıra www.kahvedunyasi.com’dan da ulaşılabiliyor.

3,427 total views, 1 views today

Paylaş :

Comment here