HaberlerMekanlar-Şefler

HELLO! ve Fairmont Quasar İstanbul

HELLO! ve Fairmont Quasar İstanbul  Yeni Yıl Partisi ile Renkli Bir Gece Yaşattı

Haftalık yaşam, stil ve cemiyet dergisi HELLO! ile Fairmont Quasar İstanbul’un ev sahipliğinde düzenlenen yılbaşı partisi çok sayıda ünlü ismi ağırladı.

 Yeni yıl yaklaşırken, HELLO! ve Fairmont Quasar İstanbul, yılbaşı ruhunu tüm ışıltısıyla yaşatan bir davet düzenledi. “Gold Party” konseptli geceye, aralarında Sitare Kalyoncuoğlu, Hande Acar, Aylin Yılmaz, Atıl Kutoğlu, Saffet Emre Tonguç, Cengiz Abazoğlu, Ebru Uygun, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Şahnaz Çakıralp, Pınar ve Serdar Hotiç’in bulunduğu iş, sanat, moda ve cemiyet hayatından çok sayıda isim katıldı.

Gold Party’ye katılan misafirler, lüks ve sanatı, dış mimariden iç mekan tasarımlarına kadar çarpıcı şekilde sunan Fairmont Quasar İstanbul’un Luna Balo Salonu’nda ağırlandı. Ayhan Sicimoğlu ve “Latin All Stars” orkestrasıyla samba, bolero, salsa ve cha cha’lar ile dansın ve müziğin ritmine doyamadıkları bir gece bir yaşandı. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde ise DJ kabininden yükselen müziğin ritmi ile 2019’a veda edildi.

FAIRMONT HOTELS & RESORTS:

Yüz yılı aşkın bir otelcilik mirası bulunan Fairmont Hotels& Resorts, tüm dünyada konuklarına unutulmaz seyahat deneyimleri, düşünceli ve özenli hizmet ve eşsiz lüks oteller sunarak, gittikleri destinasyonu en gerçek haliyle deneyimlemeleri için çalışıyor. Tüm Fairmont otelleri, yerel öğelerden esinlenen restoranları, bar ve lounge’larının yanı sıra farklı tasarım ve iç mekanlarıyla da içinde bulundukları kentin enerjisini, kültürünü ve tarihini yansıtmayı hedefliyor. “Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla yola çıkan Fairmont markasının, 80’in üzerinde oteli ve devam eden projeleri bulunuyor. Grupta, dünyanın ikonik otellerinden New York’daki The Plaza, Londra’daki The Savoy, Dubai’deki Fairmont The Palm, Şangay’daki Fairmont Peace Hotel ve San Francisco Fairmont gibi yapılar da bulunuyor.

fairmont.com/İstanbul

341 total views, 1 views today

Paylaş :

Comment here