Haberler

Signify’a Yeni Ticaret Direktörü

 

Dünyada 130, Türkiye’de 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren aydınlatmada dünya lideri Signify’ın yeni Ticaret Direktörü Evren Önöz oldu.

Aydınlatmada dünya lideri Signify, Ağustos ayı itibarıyla Ülke Müdürü olarak görev yapmaya başlayan Saner Kırık’ın yerine Ticaret Direktörü olarak sektörün tecrübeli isimlerinden Evren Önöz ile anlaştığını duyurdu.

 İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümü’nden 2003 yılında mezun olan Evren Önöz, 2005 yılında aynı üniversitede Yenilenebilir Enerji Bilimi ve Teknolojisi Programı’nda yüksek lisansını tamamladı. Eş zamanlı olarak Boğaziçi Üniversitesi’nde de Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimi aldı. İş hayatına 2004 yılında İdetek’te Satış ve Proje Mühendisi olarak başlayan Evren Önöz, 2006 yılında çalışmaya başladığı Schneider Electric’te 3 yıl pazarlama, 12 yıl da satış alanında farklı görevler üstlendi. İş tanımına bireysel katkılarıyla, bulunduğu görevlerde önemli başarıların elde edilmesine katkı sağladı.

Ağustos 2021 itibarıyla Signify bünyesinde Ticaret Direktörü olarak göreve başlayan Evren Önöz, yeni görevinde proje, satış ve pazarlama ekibinden oluşan 20 kişilik bir gruba liderlik edecek.

(BDS)

 

 

768 total views, 1 views today

Paylaş :

Comment here