Kadın-Moda

Suwen 131. Mağazasını Galataport İstanbul’da Açtı

 

Türkiye kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap (KİEP) sektörünün dinamik ve hızlı büyüyen markası Suwen mağaza ağını genişletmeye devam ediyor. Türkiye’nin 37 ilinde mağazalarıyla faaliyet gösteren Suwen 131. mağazasını Galataport’ta açtı.

 İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar 1.400’den fazla ürün çeşidiyle farklı yaş ve tarzdaki kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen Suwen yeni mağazalarıyla büyümeye devam ediyor.

Suwen 131. mağazasını dünyanın en önemli destinasyon projeleri arasında yer alan Galataport İstanbul’da açtı.

 Türkiye’den özgün, kendine güvenen Türk kadınını temsil eden bir dünya markası çıkartmayı hedeflediklerini belirten Suwen Genel Müdürü Ali Bolluk sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu kapsamda yılda 7 milyonu yabancı olmak üzere 25 milyon ziyaretçiyi ağırlayacak olan Galataport İstanbul’da olmak bizim için çok önemli. Hem Türkiye hem de yabancı ülke vatandaşlarına ürünlerimizi sunma fırsatı bulacağımız için çok mutluyuz. Her yıl büyüyen perakendecilik operasyonlarımız doğrultusunda yeni açacağımız mağazalarla Türkiye’de giderek daha geniş bir coğrafi alana yayılmayı, bunun yanı sıra yurtdışında da mağaza ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz.”

 Suwen Hakkında

 

(BDS)

Loading

Paylaş :

Comment here