Haberler

  Perakende sektörü bir kez daha ‘Ortakakıl’da buluşuyor

Ortakakıl Konferansı 2022, 22 Şubat – 25 Şubat tarihleri arasında online gerçekleşecek ve Ortakalan Sanal Fuarı ile desteklenecek
Perakende sektörünün tüm paydaşları, ‘Türk iş dünyasının Ortakalanı’nda dört günlük bir etkinlikle bir araya gelecek. Türkiye’nin yanı sıra başta Avrupa Türk Etnik Pazarı’nda yer alan ülkeler olmak üzere global ölçekte profesyonellerin katılacağı Ortakakıl Konferansı 2022, online gerçekleşecek.

Verimlilik odaklı, benzersiz konsept

22 Şubat 2022 Salı günü başlayıp 4 gün boyunca 16 ana oturum ve özel oturumlarla devam edecek Ortakakıl Konferansı, 50’nin üzerinde konuşmacıyı sektör paydaşlarıyla buluşturacak. 22 Şubat Salı, saat 09:00’da, sektörün önde gelen firmaların katılımıyla ziyarete açılacak Ortakalan Sanal Fuarı, geçtiğimiz yıl olduğu gibi konferans sonrasında da 24 saat sürekli ziyarete açık olacak.
Konferans ve fuar, tamamı Ortakalan yazılım ekibi tarafından hazırlanan ve kullanım kolaylığı sağlayan yeni güncellemeyle üst versiyona geçirilen Ortakalan.org Sanal Etkinlik Modülü üzerinde gerçekleştirilecek.
Ortakakıl Konferansı’ndaki ana ve özel oturumlar, organize market zincirleri, FMCG ve perakende ekipman – teknolojileri ekseninde sektör paydaşlarını bir araya getirecek. Dış ticaret hedefleri adına kritik bir öneme sahip Avrupa – Türk Etnik Pazarı ile yenilikçi iş fikirlerine sahip girişimcilerin uygulamalarını sektöre tanıtan Startup oturumları da Ortakakıl Konferansı’nın benzersiz içeriği içinde yer alacak. Ayrıca Ortakalan’ın perakende raporları da konferans programında sunulacak.
Ortakakıl Konferansı 2022’nin ana oturumları her gün saat 14:00’da başlayacak ve 16:00’a kadar sürecek. Özel oturumlar ise her gün saat 12:00’da başlayacak.

 ‘Değişime öncülük yapmaya devam ediyoruz’’

Ortakalan’ın Kurucusu Babur Akyol, Ortakakıl Konferansı 2022 ile ilgili şunları kaydetti:
Uluslararası katılıma açık olması, bir sanal fuar ile eşzamanlı gerçekleşmesi, online olması ve hafta boyunca dolu dolu bir program sunması ile büyük beğeni toplayan 2021 Konferansımız ile sektörde iz bıraktık ve birçok değişime öncülük ettik. Ortakakıl 2022 Konferansı ile geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine çok renkli, çok katmanlı benzersiz bir gündem yaratacağız. Katılım için ‘’Katılım Paketleri’’ ve ‘’Program’’ başlıklarını incelemenizi ve acele etmenizi öneririz. Katılım kontenjanı 3000 kişi ile sınırlıdır. 22 Şubat’ta buluşmak dileğiyle…

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için:

Emre Durdu / 0532 560 31 39

emre@ortakalan.com.tr

Loading

Paylaş :

Comment here