Ürün Tanıtımı

“Türkiye’nin ilk probiyotik…

Eker,“Türkiye’nin ilk probiyotik ayranını” tüketicilerle buluşturuyor

Probiyotiğin eşsiz faydalarını Eker Ayran ile yudumlayın

Sektörün en yenilikçi markalarından biri olan Eker, probiyotik ürün ailesini genişletiyor. Türkiye’nin probiyotik bakteri içeren ilk sofra yoğurdunu ve probiyotik kefiri çıkaran Eker, bir yeniliğe daha imza atarak Türkiye’nin ilk probiyotik ayranını tüketicilerin beğenisine sunuyor. Bağışıklık sistemini güçlendiren probiyotikler, Eker Ayran lezzetiyle buluşuyor.
 Türkiye’yi 42 yıldır lezzet ve tazelik ile buluşturan Eker, sağlıklı ürünler tüketmek isteyen müşterilerine benzersiz alternatifler sunmaya devam ediyor. Yeni deneyimler yaşatan lezzet seçenekleri geliştirmek için durmadan çalışan Eker, Türkiye’nin ilk probiyotik ayranını tüketicilerin beğenisine sunuyor.
Lezzetten ödün vermeyen sağlıklı bir seçenek
“Koruma kalkanı devrede” mottosu ile sunulan Eker Probiyotik Ayran, probiyotikten yararlanmayı sağlarken lezzetten de ödün vermiyor. Bu özelliği ile özellikle çocuklarına probiyotik ürünler tükettirmek isteyen anneler için lezzetli bir alternatif oluşturuyor. Anneler ve çocuklar, yemeğin yanında kolayca tüketilebilen hem lezzetli hem de sağlıklı bir içeceğe kavuşuyor. Eker Probiyotik Ayran, pratik bir şekilde tüketilebilecek 195 ML ve doya doya içmek için 1000 ML olmak üzere iki farklı boyda tüketicilerle buluşuyor.
#nedenprobiyotik

Probiyotiğin pek çok faydası bulunuyor. Vücut sağlığının korunmasına katkı sağlayan yararlı mikro organizmalar olan probiyotikler, sindirim sisteminin düzenlenmesinden, bağışıklığın artırılmasına kadar vücuda pek çok yararlı etki sağlıyor. Bağırsaklarda yaşayan yararlı bakteriler; hastalıklardan korunmaya ve hastalıkların ilerlemesinin önlenmesine yardımcı oluyor. Probiyotikler ise bağırsaklardaki bu yararlı bakterilerin artmasını ve zararlı bakterilerin ise azalmasını sağlıyor.
Eker Probiyotik Ayran, probiyotik bakteri açısından zengin içeriği ile bağışıklık sistemine destek oluyor. Eker, kısa süre önce Türkiye’nin probiyotik bakteri içeren ilk sofra yoğurdunu ve probiyotik kefir ürününü tüketicilerle buluşturmuştu.
Yerinde tüketim kanalında satış payı ile sektöründe önemli bir yere sahip olan, prestijli ve en kaliteli zincir restoranlar tarafından tercih edilen Eker, yeni ürünler geliştirmeye hız kesmeden devam edecek.

 

 

 

 

2,876 total views, 1 views today

Avatar

admin

Yıllardır yazılım sektöründe olup, en son Çözbim Yazılım'da yazılım uzmanı olarak görev yapmaktadır.
https://about.me/soykanozcelik
Avatar

Son Yazıları | admin (Tümünü Gör)

Paylaş :

Comment here