Haberler

AKDUMAN HORECA A.Ş

1989 yılından bu yana gıda ve üretim sektörünün içinde olan bir ailenin kurulusu olan AKDUMAN HORECA A.Ş.2012 yılı ile birlikte dünya pazarında yeri olan ancak Türkiye’de henüz kurulma aşamasında olan is fikirlerine yönelmiştir.

2013 yılı ile birlikte bu iş fikirlerini partner firmalar ile hayata geçirerek “The Good Karamelize Soğan, The Good Karamelize Mantar ve Ustasından Doğranmış Kavrulmuş Soğan” markaları ile devam etmiştir.

Değişen dünya gıda pazarında kaliteli ve aranan ürünler ile doğranmış kavrulmuş soğan, karamelize soğan, karamelize mantar, kapari ve poşet soğan ile gelişen pazarda yerini almıştır.

Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Avusturya, Makedonya, Irak, Avusturya, Hollanda, Belçika, Fransa olmak üzere pl ve kendi adına ürün üreterek ülkemizi gururla temsil etmiştir.

3000 metrekare üretim alanı ve soğuk hava depoları ile yeni yılda donuk üretim kanalına girerek iş alanlarını geliştirmiştir.2017 yılında donuk ve taze balık satışı ile birlikte burning dining table üretimi ile iş alanlarına yeni bir oluşum eklemiştir.

AKDUMAN HORECA A.Ş.; soğan, patates, ıspanak, ege otları, mantar başta olmak üzere küp kesim, soyulmuş, slayt ve julyen kesim olmak üzere çiğ ve konserve ile birlikte donuk ürün grubunda hizmet vermektedir.

Kurumun 3.kuşak temsilcisi olan Serdar Gökay Akduman, yurtdışında eğitimini tamamladıktan sonra yönetime dâhil olmuş ve çıraklık yaptığı işin ustalığına başlamıştır.

AKDUMAN HORECA A.Ş. marka ve kuruluşlarını www.ustasindanhazirsogan.com/www.thegoodizmir.com/www.ayartt.com/www.thegoodfishizmir.com linkleri ile takip edebilirsiniz.

583 total views, 3 views today

Paylaş :

Comment here