Mekanlar-Şefler

Dünyaca Ünlü İtalyan Kasap Darıo Cecchını’den Mandarın Orıental, Bodrum’da Yer Alan Atelıer Dı Carne’de Bayram Ziyafeti

Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan ’un imza restoranlarından Atelier Di Carne by Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde dünyaca ünlü İtalyan kasap Dario Checchini’nin hazırlayacağı özel menü ile misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

 Bodrum Yarımadası’nın en büyüleyici koyu olan Cennet Koyu’nda yer alan ve her detayı ile misafirlerine kusursuz bir tatil deneyimi yaşatan Mandarin Oriental, Bodrum, yeniliklerin ve sürprizlerin yer aldığı konaklama seçenekleri ve özgün lezzetleri ile Ege kıyılarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. İtalyan usta Dario Cecchini, 11-12 Temmuz tarihlerinde özel olarak hazırlayacağı menü ve sunumlar ile Mandarin Oriental, Bodrum, imza restoranlarından Atelier di Carne’de misafirlerini unutulmaz bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.

Dario Cecchini’nin meşhur yemeği Dario Steak Tartar ile başlayacak menü, “beef or not-to-beef” sorusunu sorduran ve ezber bozan lezzetler ile devam edecek. Hazırladığı özel tadım menüsü ile misafirlerini şımartan İtalyan usta, büyüleyici gösterisi ile de unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Dario Cecchini’nin merak ile beklenen tadım menüsüne özel olarak seçilen şaraplar eşlik edecek.  Atelier di Carne by Dario Cecchini’de saat 19:30’da özel hazırlanan kokteyl ikramları ile başlayacak gece, Dario Cecchini’nin eşsiz yemek sunumu ile devam ederek The Living Room’da DJ David Saboy ve DJ JP Riguard’ın müzik ziyafeti ile noktalanacak.

Zengin menüsünde farklı et çeşitlerine yer veren dünyaca ünlü modern steakhouse Atelier di Carne by Dario Cecchini, İtalyan üstadın geleneksel et hazırlama tekniklerine yepyeni bir soluk getiren sıradışı yemekleri ile bir lezzet şölenine ev sahipliği yapıyor.

Siz de 11- 12 Temmuz tarihlerinde İtalyan usta Dario Cecchini’nin hazırladığı özel menüyü tatmak, Mandarin Oriental, Bodrum’un göz kamaştıran manzarasında yer alan Atelier di Carne by Dario Cecchini’nin lezzetlerini deneyimlemek için 0 252 311 18 88 / 0 252 311 28 00 numaralı telefonlardan veya mobod-restaurants@mohg.com rezervasyon yapabilirsiniz.

 Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında

Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktdır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında

Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Mandarin Oriental ile ilgili görselleri http://www.mandarinoriental.com internet sitesinin Medya bölümündeki Fotoğraf Galerisi sekmesinden indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Sosyal Medya kanallarımızda bulabilirsiniz.

Loading

Paylaş :

Comment here