Manşet

24 Farklı Çeşit ve 24 Yıllık Tecrübesiyle Altınköy

 

Yolculuğuna 1998 yılında taze kaşar peyniri üretimiyle başlayan Altınköy, bugün ulusal ve uluslararası pazarda var olmayı başarmış ve önemli bir başarıya imza atmıştır. Gelişen üretim teknolojilerine  ayak uydurabilen ve bu anlayışla yoluna devam eden Altınköy, bugün mozzarella, kaşar peyniri , tost peyniri , burger peyniri , lor peyniri krema , tereyağı ve bunların çeşitleri ile birlikte 24 farklı ürünün üretimini kalitesinden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.

Yeni üretim tesisi Aydın Ortaklar da 2018 yılında faaliyete geçti

24 yıl önce İzmir’in Torbalı ilçesine bağlı Taşkesik Köyü’ nde 100 m² alanda günlük 2000 kg süt işleyerek taze kaşar peyniriyle üretime başladıklarını belirten Altınköy Süt Ürünleri Satış ve Finans Müdürü Serkan Özkaynak : “. 1998 yılından bugüne  bu markayı kullananların, bayilerinin ve personelinin memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edinerek, kurumsal bir yapıya ulaşmayı başardık. Altınköy olarak 2016 yılında yatırım bölgesi olarak Aydın ilini seçtik. Aydın Ortaklar Organize Sanayi Bölgesinde yapımına başladığımız 26.000 m² açık ve 10.000 m² kapalı alanı bulunan yeni üretim tesisimiz 2018 yılı Ekim ayında faaliyete başladı. Kurduğumuz modern tesisimizde ürettiğimiz ürünlerle tüketicilere lezzet sunuyoruz. Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri ve Helal belgelerine sahip olan firmamız son olarak FSSC 22000 belgesini de alarak kaliteye verdiği önemi ortaya koymuştur.” şeklinde konuştu.

Altınköy Kalitesi Türkiye’nin 45 İli ve Dünyanın 10 Ülkesinde

Birçok endüstriyel markanın ürün tedariğini gerçekleştiren ve Türkiye’nin 40 ilinde bayilerinin bulunduğunu söyleyen Serkan ÖZKAYNAK “Yeni üretim tesisimizde günlük 180 ton süt işleyerek Türkiye’nin önde gelen peynir üreticileri arasında yer alıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne daima en sağlıklı ve en iyi lezzetleri sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için çalışıyoruz. Ürün kalitemize büyük önem veriyoruz. Şu anda 10’dan fazla ülkeye ihracat yapıyoruz ve bu sayıyı gün geçtikçe daha da yukarıya çıkarıyoruz.

Teknolojik gelişmelere hızlı bir şekilde ayak uyduruyoruz, hijyenik koşullarda üretim gerçekleştirerek her aşamamızı titizlikle sürdürüyoruz. Önümüze çıkabilecek problemleri önleyebilmek için kalite standartlarımızı daima dünya standartları seviyesinde tutuyoruz. Biz güvenilir gıda üretimini prensip haline getirdik ve bu anlayışı tüm ürünlerimize yansıtmayı  başardık. ”dedi. Reklam stratejilerini ve reklam tanıtım çalışmalarını “Gülümseyin, Peynir” diyerek lanse eden Altınköy, tüketicisi ve bayilerini mutlu etmek istediğini gösteriyor.

Loading

Paylaş :

Comment here