Manşet

Grand Hyatt İstanbul…

 

 Grand Hyatt İstanbul, tarih, kültür ve lezzetin şehri İstanbul’un büyülü atmosferiyle hayallerdeki düğün gününü unutulmaz anlara dönüştürüyor. Şehir merkezinin tam kalbinde yer alan Grand Hyatt İstanbul, ulaşım kolaylığı sağlayan konumu, yeşillikler içinde yer alan huzurlu bahçesi ve havuzuyla hayalleri bir adım öteye taşıyor.

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Harbiye’de yer alan Grand Hyatt İstanbul, çağdaş tasarımı ve misafirperverliği ile sonsuz aşkın, birlikteliğin sembolü düğün gününü, çiftler ve sevdikleri için unutulmaz kılıyor.

Heyecan verici şehir hayatını dinlendirici bir inziva ile harmanlayan Grand Hyatt İstanbul, farklı alanlara sahip bahçesi, havuz başı yemek alanı, çim nikah seremonisi alanı ve kokteyl için gizli bahçesiyle pek çok seçenek sunuyor. Kışın ve bahar aylarında ise 395 metrekarelik ferah balo salonuyla hizmet veriyor.

Havuz başında veya balo salonunda 300 kişiye kadar misafir ağırlamaya imkan sağlayan özel düğün paketinde, ön kokteyl, dört aşamalı düğün yemeği ve limitsiz yerli içki bulunuyor. Profesyonel düğün ekibiyle kişiye özel temalı düğün paketleri de sunan Grand Hyatt İstanbul, her bütçeye özel alternatifli menüler hazırlıyor.

Grand Hyatt İstanbul, düğün eğlencesini gelin hamamı, kına ve after party ile tamamlamak isteyenler için de pek çok alternatif sunuyor. Gaia Spa’daki Gelin Hamamı, 15 konuğuna unutamayacakları üç saat vaat ediyor. Gelin adayı, bu geleneksel ritüeli yaşarken Mahpeyker Sultan, Gülçiçek Sultan ve Mihrimah Sultan adını taşıyan 3 farklı seçenekten dilediğini seçebiliyor, ekstra istekleriyle içeriği istediği gibi zenginleştirebiliyor. After party, nişan ve kına için ise kişi sayısına bağlı olarak Grand Balroom’da ya da Dining seçenekleri bulunuyor.

Özel düğün paketi kapsamında iki oda kullanıma sunulurken, gelin odasının leziz ikramları hazırlık sürecine eşlik ediyor. Yine paket kapsamında gelin ve damat bir gece, deniz ya da şehir manzaralı balayı süitinde konaklama imkanına sahip oluyor.

Grand Hyatt Istanbul

Loading

Paylaş :

Comment here