Mekanlar-Şefler

Sezonun en sevilen lezzeti Kış Baklavası, yeniden hizmetinizde!

Karaköy Güllüoğlu’ndan içinizi ısıtacak bir lezzet: Kış Baklavası

Portakal, limon ve greyfurt meyveleri ile lezzetlendirilmiş baklava dilimlerinin, tarçın ve zencefil ile aromalandırıldığını düşünün. Hayali bile aklınızı başınızdan alıyor değil mi?

Mevsime özel hazırlanan lezzetlerden Kış Baklavası ile içiniz ısıtıp hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazır olun. 1843’ten bugüne uzanan köklü geleneğini her dönem yenilenerek koruyan Karaköy Güllüoğlu, sezonun en sevilen lezzeti ile yeniden karşınızda.

İstanbul’un kalbinde, Karaköy’de konumlanan mağazasıyla hizmet veren Karaköy Güllüoğlu, tarihe tanıklık etmeye ve geleneksel baklavanın en leziz örneklerini sunmaya devam ederken, gelişen çağa ve değişen ihtiyaçlara da ayak uyduruyor.

 Soğuk demleme yöntemi ile hazırlanıyor

İstanbul’da ilk fırınlı baklavacı dükkanı olarak hizmete başlayan Karaköy Güllüoğlu, yıllar boyu süren serüvenine yepyeni lezzetler ekleyerek devam ediyor. Geleneksel baklavayı, her dönem farklı seçenekler eşliğinde sunan marka, mevsime özel hazırladığı Kış Baklavası ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakmaya hazır. Karanfil, zencefil, tarçın ve çeşitli turunçgiller ile lezzetlendirilen bu eşsiz tat, soğuk demleme yöntemi ile hazırlanıyor.

Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı

Ar-ge ekibinin kapsamlı araştırmaları ışığında, kış mevsimine en uygun olan bitki ve meyvelerin, geleneksel baklavayla buluşması sonucunda ortaya çıkan bu eşsiz lezzet, içeriği sayesinde vücut direncini arttırarak bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı bir özelliğe de sahip.

Mevsiminde toplanan taze malzemeler

10 kat hamur kullanılarak yapılan Kış Baklavası ile Türk damak lezzetine uygun bir seçenek sunan Karaköy Güllüoğlu, baklavanın iç dolgusunda Tokat ve Giresun yörelerinden temin edilen süt cevizin yanı sıra, Akdeniz Bölgesi’nde, mevsiminde yetiştirilmiş portakal kabuğu rendesi ve toz tarçın kullanıyor.

Siz de, bu unutulmaz Kış Baklavası’nı deneyimlemek için Karaköy mağazasını ya da web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karaköy Güllüoğlu hakkında:

 1800’lü yıllarda Gaziantep’te başlayıp baba mesleği halinde nesilden nesile süren baklavanın hikayesi, 4. kuşakla birlikte, İstanbul’da ilk fırınlı baklavacı dükkanı olarak hizmete başlayan Karaköy Güllüoğlu ile devam eder.

Uluslararası standartlarda üretim ve hizmet anlayışı ile çalışmalarına devam eden Karaköy Güllüoğlu, gelenek ve yenilik arasında önemli bir köprü durumundadır. Yaklaşık 200 yıllık tecrübesi ve üstün kalite anlayışı ile inovasyona ve tazeliğe odaklanan marka, yenilikçi stratejiler geliştirerek, öncü konumunu korumaya devam etmektedir.

Ar-Ge çalışmalarıyla geniş ürün yelpazesini destekleyen Karaköy Güllüoğlu; vegan, diyabetik, ve glutensiz lezzetlerinin yanı sıra, mevsim meyveleri ve baharatları eşliğinde hazırlanan inovatif ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Online baklava satışını yapan ilk marka olan Karaköy Güllüoğlu; 15 sene önce hayata geçirdiği e-ticaret operasyonunun gücüyle, ürünlerini dünyanın birçok noktasına ulaştırmaktadır.

Karaköy’de yer alan tek mağazasıyla hizmet veren Karaköy Güllüoğlu, 70’ten fazla ülkeye gönderim yapmaktadır.

Loading

Paylaş :

Comment here