Kategori Dışı

Burger King® ve Can Yayınları’ndan Anlamlı İş Birliği

Çocuklar ara tatilde dünya klasikleri ile buluştu

Burger King®, Türkiye’nin en yenilikçi yayınevi Can Yayınları ile önemli bir iş birliğine imza attı. Proje kapsamında Can Yayınları tarafından hazırlanan 6 masal kitabı Burger King®’in 700’ü aşkın şubesinde ilk ara tatilde çocuklarla buluştu.

Burger King®, okulların ara tatile girmesiyle birlikte Türkiye genelindeki 700’ü aşkın şubesinde 14 Kasım itibarıyla 6 çocuk dünya klasiğini minik misafirleri ile buluşturdu. Gonca Mine Çelik’in eşsiz çizimleri ve Mehmet Barış Albayrak’ın titiz uyarlamalarıyla hazırlanan 6 kitaplık seride “Robin Hood”, “Define Adası”, “Bir Küçük Denizkızı”, “Gulliver’in Seyahatleri”, “Oz Büyücüsü” ve “Alice Harikalar Diyarında” yer alıyor. Burger King® için özel olarak seri; çocuklar için sonsuza dek saklanacak anılar yaratırken, keyifli vakit geçirmelerine de imkan tanıyor.

‘Proje, çocukların gelişimi için çok değerli’

Can Yayınları ile imza attıkları projenin çocukların gelişimi için çok değerli olduğunu belirten TAB Gıda Pazarlama Direktörü Caner Alpaslan; “Türkiye genelindeki tüm şubelerimizden ulaşılabilen kitaplar, çocukların gelişimlerine katkı sağlayarak, onları hepimizin çok sevdiği karakterlerle tanıştırdı” dedi.  Can Yayınları Genel Müdürü Ali Granit ise kitapları hayatın her alanında okurlarının karşısına çıkarma stratejilerine uygun olarak projeyi yürüttüklerine dikkat çekerek, “Türkiye’nin en çok restorana sahip hızlı servis restoran zinciri Burger King®’le çok güzel bir işe adım attık. İş birliğimizin uzun yıllar sürmesini arzu ediyorum” ifadesini kullandı.

Loading

Paylaş :

Comment here