Haberler

Porland ile sofralarınıza yaz geliyor

İster bahçede, ister balkonda yaz mevsiminin kalbine yerleşen sofralar, muhteşem doğanın izlerini taşıyan tasarımlarla keyifli anları taçlandırıyor. Porland, marin, çiçek, kelebek ve limon baskılı özgün  ürünleriyle yaz sofralarına yeni bir soluk getiriyor.

Balkon ve bahçelerde kurulan keyifli sofraların baş tacı olmaya hazırlanan Porland,  yaz mevsiminin enerjisini sofralarınıza yansıtıyor. Vaso Piccolo, Mirroring, Ruby Lemonade serileriyle Porland, yaz sofralarına estetik bir dokunuş yapıyor.

 Doğanın en şık yansımaları sofralarda

Japon sanatından ilham alan Vaso Piccolo koleksiyonu,  çiçekli desenleriyle doğadan alınan çoşkuyu sofralarınızda buluşturuyor. Art Nouveau akımının çizgileriyle oluşturulan koleksiyon, dekoratif sembollerle zarif sofralara eşlik ediyor. Kelebeğin aynalama görüntüsünden esinlenilerek tasarlanan Mirroring, kelebeğin doğadaki dönüşümünü yaşam alanlarına taşıyarak özgün bir dokunuş yapıyor. Ruby Lemonade koleksiyonunda yer alan limon motifleri sofralarda adeta bir doğa şöleni yaşatıyor. Koleksiyon, sıcak yaz renkleri ile minimal esintiler taşırken yaşam alanlarınızı canlandırıyor.

Evinizin enerjisini yaz rotasına çevirin

Gövdesi zarif çiçek desenleri ile bezenmiş zanaatkar yapımı seramik Brenda koleksiyonu, yazın hem bahçelerde hem de iç mekanlarda  şık bir atmosfer yaratmanızı sağlıyor. Mavi rengin dinginliği, taban ve ağız kısmındaki koyu kenarların oluşturduğu rustik kontrast ile dekorasyonda güçlü ve romantik bir etki oluşturuyor. Koleksiyon; vazo, saksı ve küp alternatifleriyle estetik anlayışınızdaki mükemmeliyetçiliği ortaya koyuyor. Denizin renk çeşitliliğininden esinlenerek marin tonlarının tercih edildiği dekorasyon figürleri ise yaşam alanınızın enerjisini yaz rotasına çeviriyor.

Renk kombinleriyle her zevke hitap eden tasarımlar

 Porland’ın zarif tasarımları arasında her kullanıcı için özel bir koleksiyon seçeneği yer alıyor.

Geniş ürün gamı ile her zevke ve her bütçeye hitap eden serileri,  hem online hem de mağazalarda sizleri bekliyor. Farklı renk kombinleriyle her zevke hitap eden tasarımlar, en özel yaz  sofralarının ilham kaynağı oluyor.

www.porland.com

E-Dergi 

 

Loading

Paylaş :

Comment here