Fuar-Etkinlik

1.200’den fazla marka, 45 bin alıcıyla Tüyap’ta buluşuyor

 

  1. Uluslararası Ev ve Mutfak Eşyaları Fuarı Zuchex, 14-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. 1.200’den fazla markanın katılacağı fuar, Tüyap Beylikdüzü’ne sığmadı. 14 salonda toplam 100 bin metrekare kapalı sergileme alanının yanı sıra, fuar merkezinin açık bölümleri ve bahçe kısımları bile doldu.

Ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin en özel koleksiyonlarını, inovatif yeniliklerini ve geleceğin trendlerini vitrine çıkaracak olan Zuchex, 14 Eylül’de 33. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Tarsus Fuarcılık tarafından T.C. Ticaret Bakanlığı, ZÜCDER (Züccaciyeciler Derneği) ve KOSGEB destekleriyle düzenlenen Zuchex’e, yurt içi ve yurt dışından 1.200’ün üzerinde marka katılıyor. Dünyanın dört bir tarafından, çoğunluğu satın almacı 45 bin profesyonelin ziyaret etmesi beklenen fuarda, ödüllü ve yeni lansman ürünleri sergilenirken, e-ihracat ve e-ticaret üzerine özel toplantılar ile tasarım odaklı sunumlar gerçekleştirilecek.

İhracatta öne çıkan lider markalar da Zuchex 2023’te yerini aldı

Türkiye Ev ve Mutfak Eşyaları sektörünün 2023 ihracatına milyar dolarlık katkı yapması öngörülen Zuchex, her biri kendi alanında lider konumdaki markalara da ev sahipliği yapıyor. Cam & Porselen kategorisinde Lav, Kütahya Porselen, Güral, Keramika, Akçam, Rakle, Herevin ve Galeri Kristal; Alüminyüm & Metal kategorisinde Hascevher, Korkmaz, Mehtap, OMS, Lava Döküm, Avşar Emaye, Teknotel Krom ve Saflon; Plastik kategorisinde Lüks Plastik, Dünya Plastik, Gondol Plastik, Bagel Plastik, Üçsan, Akyüz, Perilla, Erkoç Plastik ve Primanova; Elektrikli Ev Eşyaları kategorisinde Fakir, Arzum, Onvo, Kumtel, Ferre, Gold Master, Simfer ve Fanset, Uluslararası Zuchex 2023’ün katılımcıları arasında yer alıyor.

10 bine yakın yurt dışı satın almacıya ev sahipliği yapacak Zuchex 2023’te, Çin ve Mısır pavilyonları açılıyor

Alanında bölgesinin lider, dünyanın en büyük ikinci uluslararası ticaret fuarı olan Zuchex’in 33. buluşmasını, aralarında perakende devlerinin de yer aldığı 10 bin kadar yurt dışı satın almacının ziyaret etmesi bekleniyor. Fuarda, Çin ve Mısır pavilyonları da açılıyor. Arap coğrafyasının ve Afrika pazarının önemli sektör oyuncusu Mısır ile birlikte dünya ticaret devi Çin’in, Zuchex’te pavilyonlarıyla yer alacak olması, dört gün sürecek organizasyonu ziyaret edecekler için eşsiz ticaret fırsatları yaratacak.

İlk gören yine Zuchex ziyaretçileri olacak

İlham verici tasarımlar ile yarının ev ve mutfak trendlerinin sergileneceği Zuchex 2023, fuar süresince katılımcı markaların özel sunum, etkinlik ve workshoplarına da ev sahipliği yapacak. “Sofra ve Mutfak Eşyaları, Pişirme Ekipmanları, Plastik Ev Eşyaları / Bahçe Aksesuarları, Ev Gereçleri, Dekoratif Ev ve Mutfak Eşyaları ile Elektrikli Ev Aletleri” ana kategorilerinde düzenlenen Zuchex’i ziyaret eden, sektörün yeniliklerini ilk defa yerinde görme fırsatı bulacak. Fuar hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz online ziyaretçi kaydı için, www.zuchex.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Loading

Paylaş :

Comment here