Mekanlar-Şefler

Şehrin Meksikalısı, Ankara’daki dördüncü şubesini Armada Alışveriş Merkezi’nde açtı

 Dört dörtlük Meksikalı

 Kısa sürede Başkent’in aranan restoranları arasına giren Ranchero, Ankara’daki dördüncü şubesini, Armada Alışveriş Merkezi’nde açtı. Türk & Meksikalı bir ailenin işlettiği Ranhero, kökleri Aztek ve Mayalara uzanan binlerce yıllık Meksika mutfağının en özel tariflerini, kendine özgü ambiyansı ve ezgotik içecekler eşliğinde Armada misafirleriyle buluşturmaya hazır.

 Latin esintileri eşliğinde Meksika klasiği lezzetler, Tacolar, Burritolar, patentli soslar, margaritalar ve egzotik kokteyller…

 Şehrin Meksikalısı, okyanus ötesinin en özel tariflerini mönüsüne taşıyor. Meksika fasulyesinin başrolde olduğu çorbalar, günlük taze üretilen nachoslardan yapılan atıştırmalıklar, et, tavuk veya deniz mahsullerinin adeta birer lezzet şölenine dönüştüğü Tacolar, buğday ya da mısır unundan günlük hazırlanan Burritolar, Meksika usulü burgerler, Meksika’nın olmazsa olmazı Fajita ve çok daha farklı lezzet Ranchero Armada misafirlerini bekliyor. Mönüsünde veganlara ve vejeteryanlara özel zengin seçeneklerin de yer aldığı mekan, minik misafirleri için de sağlıklı ve lezzetli yemekler sunuyor.

Ranchero’da her yemek bir kutlamaya dönüşüyor!

Ankara’daki dördüncü şubesini Armada Alışveriş Merkezi’nde açan Ranchero, kuruluşundan bugüne misafirlerini Türkçe karşılığı “gelenekleri kutla” anlamına gelen “Celebra La Tradicion” sloganıyla karşılıyor. Latin ezgileri, egzotik içecekler ve eşsiz bir ambiyans eşliğinde Meksika mutfağının orijinal tatlarını denemeye gelenler, mekanı her ziyaret ettiklerinde bu kadim kültürü tekrar yaşarken, Ranchero’da yemek, adeta bir kutlama haline geliyor.

 

Loading

Paylaş :

Comment here