Manşet

Bursa Kebap Evi’nde Yeni Bir Lezzet Dönemi Başladı

 

Yıllara dayanan tecrübesi, geniş menüsü, lezzeti ve şık konseptiyle yeme & içme sektöründe adından söz ettiren Bursa Kebap Evi, özel tariflerle geliştirdiği yeni ürünleriyle menüsünü genişletti. Yöresel ve dünya mutfağının vazgeçilmez tatlarını yeniden yorumlayan marka; başlangıçlardan atıştırmalıklara, ana yemeklerden tatlıya kadar uzanan geniş menüsü ve imza lezzetleriyle eşsiz bir deneyim yaşatıyor.

 Menüsünde İskender, Bursa Kebabı, Muhteşem Bursa, Beğendi Yatağında Köfte gibi ana yemeklere;  Peynirli Kemalpaşa Tatlısı, Kestaneli Uludağ Tatlısı, Üzüm Şırası ve Kozahan Türk Kahvesi gibi yöreye has ürünlere yer veren Bursa Kebap Evi, menüsüne eklediği yeni ürünleriyle bambaşka bir lezzet yolculuğu başlatıyor. Cheddar peyniri ve makarnanın enfes buluşması Cheddar Peynir Topları lezzetli atıştırmalıkların favorisi olurken, geleneksel Antakya Humus ve Diyarbakır Ezme yemek öncesi harika bir başlangıç sunuyor. Döner dürüm, hamburger, patates kızartması ve soğan halkasının yer aldığı iki kişilik Lezzet Kutusu, farklı lezzetleri aynı anda deneyimlemek isteyenlerin tercihi oluyor. Özellikle gençlerin favorisi olmaya aday… Geleneksel Meksika yemeğini Taco’nun Türk usulüyle yorumlandığı ve döner ile hazırlanan Taco Turko, oldukça doyurucu ve lezzetli… Lezzetli baharatlarla 48 saat marine edilip pişirilen Mangal Tavuk tam bir lezzet şöleni yaşatıyor. Şefin özel tarifiyle hazırlanan, gerçek Bursa döneri, kasap köfte, Adana kebabı ve tavuk şişlerin yer aldığı iki kişilik Karışık İstanbul Kebabı dört eşsiz lezzeti aynı anda sunuyor. Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarından Fındıklı Fırın Sütlacı ise lezzet şölenini tamamlıyor.

Menümüzden dekorasyonumuza kadar her noktada gençleşiyoruz…

Geleneksel lezzetleri eşsiz dokunuşlarla yeniden yorumladıklarını belirten Bursa Kebap Evi Genel Müdürü Gökhan Durmaz, “Geçmişten geleceğe eşsiz bir lezzet yolculuğu yaşatırken, geniş ürün çeşitliliğimizle her damak tadına hitap ediyoruz. Bursa Kebap Evi olarak bir araştırma şirketiyle gerçekleştirdiğimiz anket sonuçlarına göre genç müşteri portföyümüzü daha da genişletmeye ve bu doğrultuda markamıza birtakım yenilikler katmaya karar verdik. Bilhassa 18-35 yaş aralığındaki müşteri yoğunluğumuzu artırmak ve gençlerle daha sıkı bir bağ kurabilmek için menümüze ve şubelerimizin mimari dekorasyonuna yepyeni dokunuşlar yaptık. Son dönemde yaptığımız Ar-ge çalışmalarımızla menümüze birbirinden lezzetli yeni ürünler ekledik. Bilhassa çocuk ve genç yaş grubunda yer alan misafirlerimiz için çok sayıda alternatif yer alıyor. Kaliteli ve sağlıklı bir şekilde hazırladığımız lezzet dolu ürünlerimizi onların beğenisine sunmayı çok önemsiyoruz. Aynı zamanda genç ve çocuk müşterilerimizin geleneksel Türk mutfağını tanıtmak ve deneyimlemelerini sağlamak bizim için büyük önem taşıyor. Şubelerimizin mimari dekorasyonunda yaptığımız modern dokunuşlarla da şık ve konforlu bir konsept yarattık. Tüm şubelerimizde öğle ve akşam yemeği saatlerinde huzurlu ve ferah atmosferimizde gençler, aileler ve çocuklar lezzetle yemeklerini yerken, keyifle vakit geçirip sosyalleşebiliyor.” şeklinde ifade etti.

Loading

Paylaş :

Comment here