Manşet

Eski İstanbul Yılbaşı Eğlence Sofraları Zihni’de Hayat Buluyor

 

 Yılbaşı Haftasını Zihni’nin Eski İstanbul                Sofralarında Taçlandırın

Yarım asırlık geçmişi ile İstanbul eğlence hayatının klasiği olan Zihni Nişantaşı, yılbaşı haftasını kapsayan unutulmaz bir etkinlik dizisiyle konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Özlem duyulan eski İstanbul’un eğlenceli yılbaşı sofralarını günümüze uyarlayarak; kaliteli müzik ve eşsiz bir yemek deneyimi yaşayacağımız sofralar kuruyor. 25-31 Aralık haftası yılbaşı kutlamalarını unutulmaz kılmak için Zihni Nişantaşı’nda buluşalım.

 Yılbaşı coşkusunu Zihni’nin özel programıyla taçlandırın.  Zihni Nişantaşı, yılbaşı haftasını kapsayan unutulmaz bir etkinlik dizisiyle konuklarına eski İstanbul yılbaşı eğlence sofralarını kurarak; kaliteli bir müzik ve eşsiz bir yemek deneyimi sunuyor.

Lezzetin İncelikleri

Zihni Nişantaşı’nın özel yılbaşı menüsü, damaklarda iz bırakacak eşsiz tatlarla dolu. İlk karşılamada şampanyanıza eşlik eden havyar, kıtırlar üzerinde incir reçelli kaz ciğeri patesi, lakerda, kestaneli lahana sarması, peynir üçlemesi, soğuk füme tabağı ve çeşitli İstanbul mezeleriyle başlayan bu lezzet yolculuğu, sıcak iştah açıcılar, seçmeli ana yemekler ve kapanışa yakışacak tatlılarla unutulmaz bir yılbaşı haftasının kapısını aralıyor.

Müzikle Büyülenen Bir Yılbaşı

Özenle hazırlanan yemeklerinin yanı sıra Zihni Nişantaşı, yılbaşı haftasında konuklarını kaliteli müziğin büyülü atmosferinde ağırlayacak. Aralık ayının son haftasına yayılan programda birbirinden yetenekli sanatçılar, canlı performanslarıyla geceyi renklendirecek. Zihni Nişantaşı, lezzetin ve müziğin mükemmel uyumunu bir araya getirerek 25-31 Aralık haftasını unutulmaz kılmak ve ev sıcaklığında eğlence anlayışını sunmak için sizleri bekliyor.

 

 

 

 

Loading

Paylaş :

Comment here