Unlu Mamuller Dünyası

Söke’den Çölyak Hastalarına Özel Ürünler

 

60 yıllık uzmanlığı ve tecrübesiyle mutfakların vazgeçilmez markası Söke, glutensiz ürünleriyle hem çölyak hastalarının hem de gluten hassasiyeti olanların yanında.

1963’den beri üretim yapan ve her 10 kişiden 9’unun memnuniyetle kullandığı Söke, geniş ürün grubuyla tüm tüketicilere sesleniyor. Özenle seçilen buğdayları, el değmeden son teknolojiyle işleyip, her pakette en iyi kalitede sunan Söke, çölyak hastalarının ve gluten hassasiyeti olanların da yanında yer alıyor. Glutensiz beslenme şekline göre üretilen Söke Glutensiz Ekmek Unu, gözenek yapısı ve lezzetiyle ekmek yapımı için ideal olmakla beraber, paketin içinden çıkan kuru mayası ile de yapımı çok pratik. Söke Glutensiz Ekmek Unu ile yapılan yüksek lifli, besleyici ve lezzetli ekmekler sofraları süslüyor. Söke’nin diğer bir ürünü Söke Glutensiz Un da tüm glutensiz beslenme ihtiyaçlarına göre beklentileri karşılayarak birbirinden lezzetli tarifleri sofralara taşımayı, ve yaşam kalitesini artırmayı destekliyor. Söke Glutensiz portföyünde ayrıca, lezzet dolu, yumuşacık, kabaran kekler için de kakaolu kek ve sade kek unları mevcut. Söke glutensiz ürünleri, online satış sitelerinin yanı sıra zincir marketlerin glutensiz ürün reyonlarında bulunabiliyor.

EDİTÖRE NOT:

Söke Un, 1963 yılında dünyada en saygın değirmen teknolojisini geliştiren İsviçreli Bühler makinelerini ve teknolojisini kullanarak kurduğu ilk değirmeniyle ismini aldığı Söke’de, önemli bir buğday üretim havzası olan Söke ovasının içinde üretime başladı. Değirmencilikteki 60 yıllık uzmanlığı ve tecrübesiyle üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutan Söke, çevreye ve insana karşı saygı ve güven anlayışıyla gerçekleştirdiği dünya standartlarındaki teknoloji yatırımları, profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin lider ve yenilikçi un markası konumunda. Bugün Söke’de ve Ankara’da yer alan 2 fabrikası ile profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun olarak ürettiği farklı un çeşitleriyle Söke, Türkiye’nin her noktasında maharetli ve usta eller tarafından tercih edilmenin gururu ve heyecanıyla sektörünün öncüsü olmaya devam ediyor. Çünkü 60 yıldır lezzetin hamurunda Söke var. Söke, 2022 yılı itibariyle Türkiye’nin ve sektörün global markalarından Ulusoy Un bünyesinde yer almaktadır.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

Nesrin Özcan (Ajans Direktörü): 0212 269 16 73-74-0542 268 34

Loading

Paylaş :

Comment here