Mekanlar-Şefler

Mandarın Orıental, Bodrum’dan Yaza Keyifli Bir Veda; “Reset, Relax, Renew” Paketi

Eşsiz Ege Denizi manzarasına sahip Bodrum’un etkileyici resortu Mandarin Oriental, Bodrum yaza veda etmeden önce misafirlerini, bütüncül bir yaklaşımla hazırladığı “Reset, Relax, Renew” spa ve wellness paketini keşfetmeye davet ediyor. Bu özel paket, Mandarin Oriental, Bodrum’un rahatlatıcı ve yenileyici spa bakım ve wellness hizmetlerini, geleneksel Türk hamamı, kapalı yüzme havuzu ve fitness imkanları ile bir araya getirerek eşsiz bir avantaj sunuyor.

Mandarin Oriental, Bodrum’un, iki gece veya üzeri konaklayan misafirlerine özel olarak hazırladığı “Reset, Relax, Renew” spa ve wellness paketi, bedensel ve ruhsal iyileşmeyi sağlayacak ayrıcalıklı bir tatil imkanı yaratıyor. Cildinizi ve vücudunuzu arındırarak yaza yenilenmiş bir şekilde veda etmenizi sağlayacak “Reset, Relax, Renew” paketinin sunduğu ayrıcalıklarla birlikte tüm uygulamalarda geçerli 20 dakikalık ücretsiz ilave bakım ve spa uygulamalarında kullanılmak üzere sunulan günlük harcama kredisi cazip bir sonbahar tatili için aradığınız her şeyi biraraya getiriyor.

Hamam, Buhar Banyosu, Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness ve Wellness alanlarının ise sınırsız kullanım olanağı ile birlikte sağlıklı ikramlar ve Sofra Restoran’ın eşsiz manzarasındaki taze kahvaltıyla sonbaharı enerji dolu karşılayacaksınız.

Siz de Fans of M.O’nun avantajlarını keşfetmek ve hayata karşı öz farkındalığınızı geliştirerek daha olumlu hissetmek istiyorsanız lütfen www.mandarinoriental.com/bodrum adresini ziyaret ediniz.

Rezervasyon ve bilgi için; mobod-reservations@mohg.com | +90 (252) 311 28 88

Mandarin Oriental, Bodrum Hakkında
Mandarin Oriental, Bodrum; Bodrum Yarımadası’nın kuzeyinde yer alan Cennet Koyu’nda, Ege Denizi’ni panoramik olarak gören denize sıfır 60 hektar arazi üzerinde konumlanmaktdır. Resort, 100 yıllık zeytin ve çam ağaçlarıyla çevrili yemyeşil bir yamaç üzerine farklı seviyelerde inşa edilmiş yapılarıyla bölgedeki en geniş ve ferah konaklama alanına sahip olup tamamı teras veya balkona, belirli bir kısmı ise özel bahçe ve sonsuzluk havuzuna sahip oda, tam donanımlı ve özel mutfaklı apartman dairesi, süit ve villa olmak üzere toplam 132 adet konaklama ünitesinden oluşmaktadır. Yenilikçi ve gastronomik mutfağın sergilendiği restoran ve barlara ek olarak, 2.700 m2 üzerine kurulmuş Spa merkezi, grubun ödüllü spa konseptini Mandarin Oriental’a özgü holistik imza bakımları ve sağlıklı yaşam merkeziyle birlikte sunmaktadır. Ayrıca çeşitli organizasyonlar için uyarlanmış etkinlik alanları, bölgenin en lüks markalarının bir araya geldiği alışveriş alanı, özel kum plajları ve geniş bir alana yayılmış dinlence imkanlarıyla Resort, stili ve kişiselleştirilmiş lüksü bir araya getirerek kusursuz bir keyif noktası haline gelmiştir.

Mandarin Oriental Hotel Group Hakkında
Mandarin Oriental Otel Grubu dünya çapında birçok lüks otel, resort ve rezidansların ödül almış sahibi ve işletmecisi. Asya’daki köklerinden doğarak dünyaca ünlü bir marka haline gelen grup, şu anda 24 ülke ve bölgede, her biri grubun Doğu kültürü mirasını ve kendine özgü aidiyet duygusunu yansıtan 36 oteli ve yedi rezidansı işletmekte. Mandarin Oriental, Jardine Matheson Grubu’nun bir üyesi olup, halihazırda yapım aşamasında olan birçok otel ve rezidansı bünyesinde barındırmaktadır.

Mandarin Oriental ile ilgili görselleri http://www.mandarinoriental.com internet sitesinin Medya bölümündeki Fotoğraf Galerisi sekmesinden indirebilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Sosyal Medya kanallarımızda bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için;
Salt İletişim
mobod@saltiletisimgrup.com

687 total views, 4 views today

Paylaş :

Comment here